День дошкілля!

Щасливе дитинство залежить не тільки від батьківської любові та турботи, а й від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. Саме в дошкіллі знаходять підхід до кожного малюка, розвивають в дітях таланти й творчі здібності, віддають дітям тепло своїх сердець.

Напередодні Всеукраїнського дня дошкілля педагоги середніх груп створили святковий захід для всіх працівників закладу.  На якому вихованці середньої групи №2, виступили з щирими словами  вдячності за щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість, наполегливість і професіоналізм усім працівникам ЗДО №10″Попелюшка”. Адже саме з вашою допомогою діти  пізнають світ і своє місце в ньому, формують розуміння таких понять як родина та Батьківщина, вчаться любити свою рідну землю.

Після виступу діток до привітань колективу з професійним святом долучилась директор  Татарин Інна Володимирівна, яка відзначила грамотами управління освіти,  найкращих педагогів нашого закладу:  Забірко Марію  Дмитрівну, Лаврушкіну Надію Володимирівну, Паук  Аліну Миколаївну, Зеленіну Катерину Іванівну , Гошовську Лесю Степанівну, Проданчук Ірину  Сергіївну, Заброцьку Ірину Василівну.

Нехай небо над нашими головами буде мирним і яскраво-блакитним, а всі діти – усміхненими і щасливими! З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

IMG_4269                      IMG_4273