Харчування

Наказ про зміни у вартості харчувння у ЗДО та дошкільних підрозділах ЗЗСО Чернівецької міської ТГ

Графік видачі їжі

Примірне чотиритежневе сезонне меню для організації триразового харчування дітей для ЗДО міста Чернівці на весняний період 2024р.

Примірне чотиритежневе сезонне меню для організації триразового харчування дітей для ЗДО  міста Чернівців на зимовий період 2023-24р.

Примірне чотиритежневе сезонне меню для організації  триразового харчування дітей для ЗДО міста Чернівців на осінній  період 2023р.

Примірне чотиритежневе сезонне меню для організації  триразового харчування дітей  для ЗДО міста Чернівців на літній період 2023р.

для ЗДО міста Чернівців на весняний період 2023р.

для ЗДО міста Чернівців на зимовий період 2022р

Рада по харчуванню ЗДО №10 “Попелюшка”

Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

ПОСТАНОВА № 305 від 24 березня 2021 р. (Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку)