Золота осінь

Хоч осінь і називають “сумовитою порою”, проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дошкільному закладі – одні з найбільш улюблених у дітей.

У чарівні останні дні листопада в дитячому садку №10 «Попелюшка» відбулися осінні свята. Гарно прикрашена музична зала чекала своїх маленьких артистів, щоб показати казкове дійство. Для дітей свята – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя.

Для кожної групи музичні керівники підготували сценарії свят, до яких увійшли яскраві пісні, запальні танці та цікаві гості. Ці свята широко розкривають кожну дитину, дають змогу показати, які наші вихованці обдаровані та всебічно розвинені.

Усі присутні отримали насолоду від святкових ранків і задоволення від виступів маленьких акторів. Наприкінці свята щедра Осінь пригостила діток своїми дарами і запашним короваєм.