СВЯТО СТРІТЕННЯ!

За вікном ще зима, а в нашому садочку вже відчувається перший подих весни…15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що “у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає”. І саме в цей день в  нашому ЗДО №10 «Попелюшка» пройшло  свято зустрічі Зими з Весною.

Педагоги та вихованці старшої групи №3 «Ромашка»  долучилися до проведення даної розваги. Під час заходу, на початку, діти розповіли про свято Стрітення Господнього. Після чого ведуча свята Любера Любов Петрівна розповіла про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе – тому до кінця місяця і господарювати. Вихователь Наталя Сергіївна Бондаренко та фізінструктор Марія Дмитрівна Забірко, які виконували ролі Зими та Весни, організовували з дітьми  ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів.

Яскраве, щире свято супроводжувалось веселими піснями, хороводами, запальними таночками та  цікавими змаганнями.

Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення діткам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *