Окопні свічки – для ЗСУ!

Розуміючи важливість допомоги українським військовослужбовцям, які мужньо відстоюють територіальну цілісність країни, педагоги, батьки та вихованці ЗДО №10 «Попелюшка» вирішили  зробити і свій внесок. Ми приєднались до акції «Подаруй солдату тепло». Метою проведення акції є залучення всіх учасників освітнього процесу до виготовлення окопних свічок для воїнів Збройних сил України.

Акція  була спрямована на збір матеріалів (бляшанок, гофрованого паперу, парафіну та воску) та виготовлення окопних свічок. Процес не тривалий та не дороговартісний. Виготовлення однієї свічки займає хвилин десять, не враховуючи час на застигання парафіну.

Окопна свічка допоможе українському воїну освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітись  чи приготувати їжу. Вони не боїться ані вітру, ані вологи. До того ж маленька бляшанка може прогоріти три з половиною години. З наближенням зими вони як ніколи потрібні нашим воїнам на передовій. До того ж це приємне нагадування, що про Захисників турбуються у тилу.

Наші  педагоги відвідали  майстер-клас по виготовленню окопних свічок, серед закладів освіти Чернівецької міської ради, який проходив на базі ЗДО№24. Після чого свої знання перенесли у наш заклад, поділившись ними із дорослими і з дітками.

Всі хто долучився, в своїй роботі,  передають силу своєї любові та прагнення перемоги й миру, цим самим піднімають бойовий дух наших захисників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *