Інформація про ЗДО

Заклад дошкільної освіти №10 «Попелюшка» комбінованого типу

Наш девіз: “Головне – навчити дітей мислити”  Б. Брехт

Педагогічне кредо:
Дитина – це не посудина, яку потрібно заповнити, дитина – факел, який треба запалити.

Стародавня мудрість

Юридична адреса закладу: 58032, Чернівецька область, м. Чернівці,
бульвар Героїв Крут, 4В
тел.. 54-14-89,

Електронна пошта: zdo10cv@gmail.com
Рік відкриття закладу: 1991.

Режим закладу:
Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем;

  • 11 груп протягом 10.5 годин з 8.00 до 18.30,
  • 1 чергова мобільна група – 12 годин з 8.00 до 20.00

        Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення безпечних умов для життя і здоров’я дітей.
На території дошкільного навчального закладу передбачено окремі ізольовані ігрові майданчики з павільйонами для кожної вікової групи та спортивні майданчики

3

Враховуючи потреби громадян м. Чернівці, щороку змінюється мережа груп в ЗДО, станом на 01.09.2022р. функціонує 12 груп :

  • 3 групи – переддошкільного віку (діти віком від 2 до 3 років);
  • 3 групи – молодшого дошкільного віку (діти віком від 3 до 4 років);
  • 3 групи – середнього дошкільного віку (діти віком від 4 до 5 років) ;
  • 3 групи – старшого дошкільного віку (діти віком від 5 до 6 (7) років) .

Усі навчальні та адміністративні приміщення мають привабливий та естетичний вигляд. Навчально-матеріальне  забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», затвердженого наказом МОН від 11.09.02р. №509, Типовому переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах», затвердженого наказом МОН України №1/9-483 від 20.06.2011 року. Дошкільний заклад підключено до інтернетмережі. Обладнання в дошкільному закладі відповідає вимогам техніки безпеки.
В дошкільному закладі є:
-спортивний зал оснащений обладнанням для проведення змістовної фізкультурної роботи: баскетбольними щитками, кільцями, шведською стінкою, підвісною драбиною, матами, лавами, похилими дошками. Відповідним спортивним інвентарем: палицями, м’ячами (великими та малими), обручами, кеглями, прапорцями та матеріалом для нетрадиційних видів оздоровлення дошкільників тощо;

Музичний зал для організації і проведення массових заходів, свят і розваг.

20201223_160201 (1)
⦁ Зал для хореографії обладнаний дзеркалами, танцювальним станком, забезпечений музичною апаратурою.

 

 

 

 

 

 

 

⦁ Кабінет для роботи гуртка вивчення англійської мови оснащено меблями, навчально – дидактичним матеріалом, ПК, магнітофоном.

7

Методичний кабінет оформлений в єдиному стилі, оснащений відповідно до Положення про методичний кабінет.
Кожен педагог отримує потрібну інформацію та систематично ознайомлюється з найкращим педагогічним досвідом, освітніми інноваційними технологіями, авторськими програмами.
Методичний кабінет складається з двох приміщень: конференц-зали для колективної роботи, де проводяться педагогічні ради, виробничі наради, збори батьківського комітету тощо, та кабінет для індивідуально консультативної роботи. Приміщення оснащено належними меблями. Для роботи кабінету придбано ПК, принтер.

8

9

10

Значне місце у навчально-виховному процесі дошкільника відводиться вмінню спілкуватися правильно і вільно. Проте сьогодні дуже багато дітей старшого дошкільного віку мають певні вади та проблеми у вимові звуків.
У нашому закладі створено дві логопедичні групи. Учителі-логопеди Загарюк О.В., Зеленіна К.І. протягом року проводять з дітьми – логопатами підгрупові та індивідуальні заняття. На заняттях здійснють не тільки роботу по звуковимові, але й над розвитком лексичних та граматичних навиків, розвитком мовлення, мовного дихання, дрібної моторики рук, що сприяє кращому подоланню вад мовлення.
Оформлено куточки для батьків «Поради логопеда», де висвітлюється інформація щодо закріплення вивченого матеріалу на логопедичних заняттях. «Логопошта» – надає можливість батькам висловити свої побажання, зауваження щодо роботи вчителя – логопеда. Проводяться відкриті заходи для батьків, де вони мають змогу побачити результат корекційної роботи з дітьми.
Для цього обладнано кабінет вчителя – логопеда. Більшість дидактичних посібників та ігор виготовлені вчителями-логопедами власноруч.

11

Створена і обладнана згідно вимог ресурсна кімната для роботи з дітьми з ООП.

IMG-1b417b4f9b35d8bc218ac2e3b8e98139-V20210316_112059_003

У дошкільному закладі працює практичний психолог. Цю посаду обіймає спеціаліст вищої категорії Заброцька І.В.. Психологічна робота в дошкільному закладі проводиться за такими напрямками:

  • робота з дітьми;
  • робота з колективом;
  • робота з батьками: індивідуальні консультації, виступи на батьківських зборах.

Кабінет практичного психолога включає приміщення для консультацій батьків та педагогів;

12

Розвивальне середовище для групових та індивідуальних занять з дітьми

13

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *