037-22 7-67-14 За детальною інформацією, звертайтесь по номеру

Дошкільний навчальний заклад №10 «Попелюшка» комбінованого типу

Наш девіз: «Головне — навчити дітей мислити»  Б. Брехт

Педагогічне кредо:
Дитина – це не посудина, яку потрібно заповнити, дитина – факел, який треба запалити.

Стародавня мудрість

1

Юридична адреса закладу: 58032, Чернівецька область, м. Чернівці,
бульвар Героїв Крут, 4В
тел.. 7-67-14
Рік відкриття закладу: 1991.

Режим закладу:
Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем;

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення безпечних умов для життя і здоров’я дітей.
На території дошкільного навчального закладу передбачено окремі ізольовані ігрові майданчики з павільйонами для кожної вікової групи та спортивні майданчики

2
Адміністрація, вихователі та батьківські комітети груп намагаються кожен ігровий майданчик для перебування малят зробити багатофункціональним і в той же час неповторним та самобутнім.

3

Враховуючи потреби громадян м. Чернівці, щороку змінюється мережа груп в ДНЗ, станом на 01.09.2016р. функціонує 12 груп :

Усі навчальні та адміністративні приміщення мають привабливий та естетичний вигляд. Навчально-матеріальне  забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», затвердженого наказом МОН від 11.09.02р. №509, Типовому переліку обов’язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах», затвердженого наказом МОН України №1/9-483 від 20.06.2011 року. Дошкільний заклад підключено до інтернетмережі. Обладнання в дошкільному закладі відповідає вимогам техніки безпеки.
В дошкільному закладі є:
-спортивний зал оснащений обладнанням для проведення змістовної фізкультурної роботи: баскетбольними щитками, кільцями, шведською стінкою, підвісною драбиною, матами, лавами, похилими дошками. Відповідним спортивним інвентарем: палицями, м’ячами (великими та малими), обручами, кеглями, прапорцями та матеріалом для нетрадиційних видів оздоровлення дошкільників тощо;

4
Музичний зал оформлено в сучасному стилі та оснащено відповідними технічними засоби навчання: музичним центром, телевізором, фортепіано, мікрофоном, пультом та звуковою колонкою. Для глядачів зроблено лавки, є тумба для навчально – дидактичного матеріалу, дитячі музичні інструменти, фонотека. Для задоволення потреб театрально-естетичного нахилу є різні види театру: ляльковий, пальчиковий, ложковий, настільний;

5
⦁ Зал для хореографії обладнаний дзеркалами, індивідуальними килимками, забезпечений музичною апаратурою.

6

⦁ Кабінет для роботи гуртка вивчення англійської мови оснащено меблями, навчально – дидактичним матеріалом, ПК, магнітофоном.

7

Методичний кабінет оформлений в єдиному стилі, оснащений відповідно до Положення про методичний кабінет.
Кожен педагог отримує потрібну інформацію та систематично ознайомлюється з найкращим педагогічним досвідом, освітніми інноваційними технологіями, авторськими програмами.
Методичний кабінет складається з двох приміщень: конференц-зали для колективної роботи, де проводяться педагогічні ради, виробничі наради, збори батьківського комітету тощо, та кабінет для індивідуально консультативної роботи. Приміщення оснащено належними меблями. Для роботи кабінету придбано ПК, принтер.

8

9

10

Значне місце у навчально-виховному процесі дошкільника відводиться вмінню спілкуватися правильно і вільно. Проте сьогодні дуже багато дітей старшого дошкільного віку мають певні вади та проблеми у вимові звуків.
У нашому закладі створено дві логопедичні групи. Учителі-логопеди Савчук М.В., Савчук К.І. протягом року проводять з дітьми — логопатами підгрупові та індивідуальні заняття. На заняттях здійснють не тільки роботу по звуковимові, але й над розвитком лексичних та граматичних навиків, розвитком мовлення, мовного дихання, дрібної моторики рук, що сприяє кращому подоланню вад мовлення.
Оформлено куточки для батьків «Поради логопеда», де висвітлюється інформація щодо закріплення вивченого матеріалу на логопедичних заняттях. «Логопошта» — надає можливість батькам висловити свої побажання, зауваження щодо роботи вчителя – логопеда. Проводяться відкриті заходи для батьків, де вони мають змогу побачити результат корекційної роботи з дітьми.
Для цього обладнано кабінет вчителя – логопеда. Більшість дидактичних посібників та ігор виготовлені вчителями-логопедами власноруч.

11
У дошкільному закладі працює практичний психолог. Цю посаду обіймає спеціаліст вищої категорії Заброцька І.В.. Психологічна робота в дошкільному закладі проводиться за такими напрямками:

Кабінет практичного психолога включає приміщення для консультацій батьків та педагогів;

12

Розвивальне середовище для групових та індивідуальних занять з дітьми

13

Коментувати