Шановні батьки!

Раді повідомити, що наш заклад дошкільної освіти №10 «Попелюшка» з 02 вересня 2024 року відновлює свою роботу і розпочинає 2024 -2025 навчальний рік. Ми з нетерпінням чекаємо на повернення діток до нашого садочка.

Нагадуємо про режим роботи закладу:

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем:

– 11 груп протягом 10.5 годин з 8.00 до 18.30,

– 1 чергова мобільна група – 12 годин з 8.00 до 20.00 .

Також звертаємо вашу увагу на дієвий пропускний режим:

– Заборонено вхід в приміщення закладу освіти стороннім особам, що не є здобувачами дошкільної освіти та працівниками закладу ( окрім батьків або осіб що їх заміняють та осіб, супроводжуючих здобувачів освіти, які мають особливі потреби, працівників організацій, які забезпечують життєдіяльність закладу освіти, правоохоронних органів).

– Щоденно, після прийому дітей, о 9.00 год. входи в заклад будуть зачинені.

Відчинятися будуть о 17.00 год. вечора.

– Батькам, або особам, які їх замінюють, не дозволяється заходити в заклад з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами.

– У випадках незапланованого приходу в заклад батьків вихованців або осіб, які їх замінюють, потрібно зв’язатися з вихователем та погодити відвідування закладу.

– Вхід в заклад після 9.00 год. до 17.00 год. можливий тільки через вхід з господарського двору.

Просимо дотримуватися встановленого режиму, аби забезпечити комфортні умови для розвитку та навчання наших дітей.

З радістю чекаєм на Вас!!!