Дослідницька і науково- методична співпраця ЗДО№10 з ТОВ “Українською академією дитинства” в Всеукраїнському проекті “ВЕКТОР”

Меморандум

Програма

Графік семінарів

Фото- звіт за 5  діагностичних  днів

Ось і фініш! Ще зовсім недавно наш ЗДО 10 “Попелюшка” разом з колегами долучилися до Всеукраїнського проєкту “ВЕКТОР” організованим ТОВ “Українська академія дитинства” та стали учасниками апробації педагогічного інструментарію вивчення динаміки розвитку дитини старшого дошкільного віку.
Спочатку була велика невідомість Що? Як? Але Команда проекту розробила і надала учасникам всі необхідні матеріали до проведення діагностичних днів. Це були сценарії проживання кожного етапу, плакати, дидактичні матеріали і навіть фішки для оцінювання знань і досягнень дошкільників.
Апробація розпочалася у жовтні 2023 року. За цей період організаторами проведено 5 навчальних семінарів. 5 діагностичних днів під час їх проведення наші малята: подорожували, майстрували, досліджували, малювали на воді, оцінювали свої знання, були лідерами своїх команд було шквалт позитивних емоцій, тощо.
Ми, дорослі, з нетерпінням чекали наступних зустрічей з Командою проєкту, які проходили на одному диханні.
Дякуючи Команді проєкту, а саме: Вікторії Валентинівні Рогозіній кандидату педагогічних наук, старшому науковому співробітнику, координатору проєкту “ВЕКТОР”.
Гавриш Наталії Василівні, доктору педагогічних наук, професору, співавтору проекту “ВЕКТОР “.
Хартман Олені Юріївні, кандидату педагогічних наук, співавтору проєкту “ВЕКТОР”.
Піроженко Тамарі Олександрівні доктору психологічних наук, професору, співавтору проекту “ВЕКТОР”
ми підвищили свою педагогічну компетентність, поповнили свої мікрометодкабінети цінниними розробками занять , роздавальними, дидактичними матеріалами для проведення освітньої роботи з дошкільними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *