Щира подяка кожному, хто долучився до акції «Дякуємо вам, захисники»

Щира подяка тим хто долучився до акції «Дякуємо вам, захисники», яку ми організували  на передодні Дня захисника і захисниць України та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Ми вдячні за активність, ініціативність та підтримку усім батькам та діткам, які долучилися до потрібної справи. З вашою допомогою нам вдалось зібрати та передати нашим захисникам 81 бригади посилки з необхідним, зворушливі малюнки та обереги створені дітками.
Також спільними зусиллями нам вдалось зібрати 10831 гривню, з яких 3500гривень було виділено на аккамуляторний пристрій для медичного пункту 424 окремого стрілецького батальйону на Лиманському напрямку, та 7331гривню передано на закуп шин для 33 окремої механізованої бригади на Запорізькому напрямку.

Перемога настане скоріше, адже  ми  її наближаємо разом – кожен на своєму фронті. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.