“Easter Art’s & Crafts Ideas for Children”

10 квітня 2024 року на базі нашого ЗДО №10 “Попелюшка” відбулась творча лабораторія “Easter Art’s & Crafts Ideas for Children” або цікаві ідеї великоднього мистецтва!” Чернівецького центру професійного розвитку педагогічних працівників .

ЧОМУ ВАЖЛИВО РОЗВИВАТИ ТВОРЧІСТЬ У ДИТИНИ?

Творчість – це здатність дітей мислити, розуміти та вирішувати проблеми, що виникають у повсякденному житті. Розвиток творчих навичок допомагає малюкові бути більш самодостатнім, креативним та незалежним у своїх рішеннях.
Яким чином можна розвивати творчість у дітей?
???? Стимулюйте дитину до експериментування. Забезпечіть малюкові доступ до матеріалів для творчих експериментів, таких як фарби, фломастери, папір, глина тощо. Дозвольте дитині вибирати, що вона хоче створити, і не обмежуйте її у виборі.
???? Розвивайте уяву дитини. Забезпечте малюкові доступ до книжок, які розвивають уяву та творчість. Дозвольте дитині зануритися у світ мрій та фантазій, і надихніть її на створення свого власного світу.
???? Допомагайте дітям знайти своє покликання. Дозвольте дітям спробувати різні види творчості. Допоможіть їм знайти своє покликання та розвивати його.
Спікери даного заходу  залишили  яскраві емоції  та незабутні враження у всіх учасників.