Підтримаємо петицію!

Оголошення!!!

Шановні батьки!

Просимо Вас долучитися до підписання петиції, яку ініціювала мама вихованця нашого закладу

Шестакова Катерина, щодо

«Облаштування тротуару та проїзної частини

біля дошкільного закладу №10»

(текст петиції)

«Садочок розташований за адресою бульвар Героїв Крут, 4В. Заклад відвідують понад 250 дітей! Біля садочка на ділянці від входу на мікроринок “Карпати” і до будинку за адресою Головна, 206, відсутній тротуар, на дорозі суцільні ями! Щодня провулком проходять понад тисяча людей – співробітники дошкільного закладу, батьки з дітьми, мешканці кварталу, працівники мікроринку. У негоду, у весняне та осіннє бездоріжжя пройти цим болотом неможливо й небезпечно.

Отже, я особисто, батьківські комітети

садочка та керівництво дошкільного закладу просять вжити заходів і

відремонтувати тротуар та дорогу вздовж закладу, від будинку за адресою Головна, 206 до входу на  мікроринок “Карпати”!»

Петиція зареєстрована на сайті міської ради, необхідно набрати 250 голосів для того щоб, її взяли до розгляду на сесії міської ради. Для підтримання петиції необхідно зайти на сайт міської ради, (справа в колонці) у розділ ПРИЙМАЛЬНЯ (в ньому міститься рубрика «електронні петиції). Заходити на електронні петиції на платформу «Єдина система місцевих петицій», необхідно зареєструватися та підтримати своїм голосом дане звернення.

До кінця збору підписів залишилося 29 днів.

Не будьте байдужими, своє життя створюємо власними руками.

Дякуємо за допомогу!

З повагою адміністрація ДНЗ