День пам”яті Тараса Шевченка

Багатство українського народу - твори Т. Шеченка
Багатство українського народу – твори Т. Шеченка

Шевченківськими стежками

Минають віки, стираються написи на камені, тліють книги, руйнуються будівлі, але слово Шевченка – живе і вічне. Щовесни, коли тануть сніги, ми вшановуємо пам’ять Тараса Григоровича Шевченка.  Адже саме 10 березня цього року минає 203 роки від дня смерті поета.

Вихователі Проданчук Ірина Сергіївна та Гончарюк Людмила Іванівна  з дітьми старшого дошкільного віку ДНЗ №10 «Попелюшка» провели літературно-музичне свято присвячене творчості Тараса Шевченка «Шевченківськими стежками». Під час якого поринули в ту далеку Тарасову епоху, розповіли дітям про нелегке життя малого Тараса,  про те, як одинадцятирічним він залишився круглою сиротою, про його вірші, картини, використовуючи при цьому відео презентацію, художнє слово.

Ірина Сергіївна, одна з ведучих свята, зіграла роль мами дівчинки Оксани, яка розповіла доньці власним віршем «Розмова з Тарасом» про нелегку долю відомого поета-пісняра.

Александрюк Аріна проспівала пісню «Бережімо Україну», Яківчик Діана, Мрачко Єгор, Пітей Дарина, Мунтяну Михайло, Корнілова Валерія декламували його вірші «Садок вишневий коло хати», «Зацвіла в долині, червона калина», «Зоре, моя вечірняя», «Тече вода з-під явора» з великою любов’ю, пошаною та трепетом.  Завершилося свято піснею «Пророчий голос Кобзаря».