Лист до депутата міської ради із зверненням про ремонт дороги.

Депутату

Чернівецької міської ради

VII скликання

Романчишину А.А.

Батьківської громади

ДНЗ №10 «Попелюшка»

комбінованого типу

Шановний Андрію Анатолійовичу !

Звертається до Вас батьківська громада та працівники дошкільного навчального закладу №10 «Попелюшка» комбінованого типу, що знаходиться за адресою бульвар Героїв Крут 4В.  Садочок  налічує 350 дітей та 65 працівників закладу. Наш заклад знаходиться в спальному районі, біля мікроринку «Карпати», має два входи (зі сторони вул.. Ентузіастів 5 та зі сторони ринку). Проте, заїзд до садочка, по якому повинні заїжджати авто, знаходиться тільки зі сторони ринку «Карпати» (біля будинку по вул.. Головна 206). Дорога, яка веде до воріт закладу, повністю розбита, тротуар є тільки з однієї сторони дороги ( зі сторони ринку), але і він завжди зайнятий автотранспортом, який приїжджає на ринок, цим самим створюючи затори і перешкоди для завозу  продуктів харчування в заклад ( хоча на території ринку є велика стоянка). В зимову пору, а також коли іде дощ чи сніг, по дорозі неможливо пройти; проїхати транспорту, який  заїжджає в заклад, теж доволі важко. На дорозі ями, вибоїни, болото, калюжі – по такій дорозі не тещо дитині, але й дорослому важко пройти. Дорога в темну пору абсолютно не освітлюється, на території закладу є прожектор, біля воріт одна лампа,  але за межами на дорозі жодного ліхтаря.

Крім того, з вечора до ранку вся дорога заставлена автотранспортом жителів прилеглих будинків – це часто призводить до того, що машина, яка забирає сміття із садочка ( це велике вантажне авто) не може проїхати до закладу (сміття забирають, як правило, 5-6 година ранку). Ми зверталися з цим питанням до працівників поліції, але (як вони стверджують) це не в їх компетенції.

Як згадували вище, на територію закладу є два входи. З метою безпеки перебування дітей в садочку, після 9 години ранку вхід – хвіртку зі сторону вулиці Ентузіастів зачиняють і залишається вхід від ринку, для заїзду транспорту з продуктами. Щоб потрапити вдень із садочка на вулицю Ентузіастів чи бульвар, батьки з дітьми змушені долати стежку між ринком та закладом, яка теж, після дощу чи снігу, суцільне болото ще й слизько.

В 2015 році було оголошено про запровадження програми Енергозберігаючих технологій «НЕФКО», в яку потрапив і наш садочок. Перелік робіт, які передбачається проводити в закладі включено заміну системи опалення. Цьогорічна зима, показала  ряд проблем, які виникли в тепловій системі садочка, і нагальну потребу її ремонту. Крім того, всі решта роботи, які заплановані згідно програми щодо модернізації та впровадження енергозберігаючих технологій  необхідні  для поліпшення комфорту і роботи закладу.

Звертаємося до Вас із проханням у сприянні вирішення вищевикладених проблем. Відремонтувати дорогу та тротуар для заїзду в заклад, встановити знаки обмеження паркування та заїзду біля садочка; встановити вуличне освітлення на дорозі до закладу; облаштувати тротуарну доріжку між ринком «Карпати» та ДНЗ для виходу на вулиці бульвар Героїв Крут та Ентузіастів.

Також, маємо надію у швидшому впровадженні міської програми Енергозберігаючих технологій «НЕФКО».

23.03.2017 року

З повагою батьківська громада ДНЗ №10 «Попелюшка»

Прохання!  засвідчити власним підписом дане звернення. Лист знаходиться в кабінеті завідувача ДНЗ №10