Вітання з нагоди Дня Державного прапора та 30-ї річниці незалежності України! Оголошення щодо зміни у роботі закладу.

Шановні батьки!

Повідомляємо, що 23.08.2021 та 24.08.2021 наш заклад не працюватиме у зв`язку із святковими днями з нагоди Дня Державного Прапора України та річниці незалежності України, з 25.08.2021 заклад працюватиме у звичному режимі, 28.08.2021 – субота робочий день за 23.08.2021.

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного прапора та 30-ї річниці незалежності України!

На шляху до незалежності нашій країні довелося пройти немало випробувань, політичних та економічних змін, відчути злети та поразки. Однак ніякі негаразди не роз’єднали українців, не похитнули віру, не зламали наш козацький дух. Як і багато віків тому, ми під жовто-блакитним стягом продовжуємо гуртом відстоювати державні інтереси, плекаємо свої традиції, поважаємо свою славну історію.

Адміністрація ДНЗ №10 “Попелюшка” хоче щиро подякувати тим, хто докладає зусилля, працює на розвиток держави, славить її. А особлива подяка воїнам, які сьогодні боронять і захищають кордони нашої неньки України.

Бажаємо, щоб в нашому спільному домі, нашій Україні, нарешті оселився мир, панували злагода, стабільність і спокій. Щоб нам вистачило сил, віри, наснаги та енергії примножити могутність і забезпечити розвиток нашій державі!

 

З повагою адміністрація ДНЗ №10 “Попелюшка”

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *