Інформація про проведені заходи Тижня духовності в закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №10 «Попелюшка» Чернівецької міської ради

З метою підвищення якості виховного простору в дусі національно-патріотичного виховання на засадах християнських та загальнолюдських цінностей  у  ЗДО №10 «Попелюшка» з  04.04.2023року  по 07.04.2023 року проходив Тиждень духовності під гаслом #МарафонЄдностіБуковини. Згідно плану впродовж тижня вихователями здійснено ряд заходів: проведені тематичні заняття, бесіди, читання творів, малювання малюнків, обігрування різних ситуацій, перегляд мультфільмів. Дані заходи були спрямовані на ознайомлення дітей з біблійними оповіданнями, з християнськими святами,  їх традиціями,  формування гуманного ставлення до довкілля (працелюбності, турботливості); морально-вольових якостей (чесності, доброти, скромності, відповідальності, старанності, наполегливості).  Заключним етапом організована виставка спільних  виробів дітей та батьків до Великодня «Великодня казка».