ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я!

Рух – це основа життя та здоровя!

З таким гаслом, інструктор з фізичного виховання ЗДО №10 «Попелюшка» Забірко Марія, проводить різні форми роботи з дошкільниками впродовж навчального року. Адже доведено, що найбільш сприятливим періодом для формування здоров’я є дошкільний вік.

Здоров’я – це стан повного фізичного психічного і духовного благополуччя, а не тільки відсутність хвороб. Щоб бути здоровим, потрібно вести здоровий спосіб життя. Люди мріяли знайти секрети здоров’я та довголіття і прийшли до висновку, що здоров’я потрібно зміцнювати за допомогою фізичних вправ, рухової активності та правильного  чергування розумового навантаження з відпочинком.

Тому сьогодні, 7 квітня, фізичний інструктор Забірко Марія, залучила вихованців ЗДО№10 «Попелюшка» до відзначання Всесвітнього Дня здоров’я. Організувала різновиди форм роботи для оздоровлення дошкільників.

Вихованці молодших груп  виконували ходьбу по дорожці «Здоров’я»

Занурювались в ароматерапію

В кiнцi заняття смакували фруктами.

Середні групи «Веселка» та «Сунички», виконували вправи на профілактику постави за допомогою фітбол-мячів. Використання фітбол-гімнастики, дозволить не лише знизити рівень розповсюдження порушень постави, але й створить більш сприятливі умови для зміцнення здоров`я, підвищення розумової та фізичної працездатності дітей дошкільного віку.

Також на занятті була задіяна дихальна гімнастика (травяні мішечки)

Середня група «Вишеньки» теж виконувала вправи на профілактику постави але за допомогою «Схем-картинок»

В кінці заняття діти смакували корисний березовий сік.

Всі старші групи були задіяні до веселої руханки.

Виконували цікаві вправи з парашутом.

В кінці заняття дітей пригощали трав’яним чаєм.

В кінці робочого дня до Всесвітнього Дня здоров’я приєдналися і педагоги. З якими було проведено релакс.Педагоги з фізінструктором виконували різні сани йоги.

Щира подяка всім хто долучився.