Зустрічаємо новий 2023 рік!

Новорічні свята – це час приємних очікувань та надзвичайних див, пов’язаних із світом добра, затишку та миру. Ялинка, подарунки, святковий настрій – з такими словами у більшості дітей, а також і дорослих, асоціюється Новий рік.

Новорічні ранки завжди є важливою подією для маленької дитини та її батьків, це час здійснення мрій та віри в чудо, у нас у «Попелюшці», щорічно, це все стає реальністю.

19, 20 та 21 грудня 2022 року в нашому закладі дошкільної освіти №10  пройшли новорічні ранки.  З перших хвилин свята діти поринули в чарівну загадкову подорож, діти зазирнули в казку. Усі вихованці на святі були одягнені в гарні незвичайні новорічні костюми казкових героїв.

Педагоги, готуючись до свята, проявили неабиякий хист та влаштували справжню феєрію музики, танців, розваг. Фантастичні костюми, загадкові герої, казкове театральне дійство, де задіяні і дорослі, і діти, — все продумано до дрібниць. Та найголовніше, – дошкільнята отримали довгоочікувані новорічні подарунки.  Мета досягнута: наші діти найщасливіші!

Ми щиро вітаємо всіх з прийдешнім роком. Бажаємо зустріти 2023 рік у колі родини і близьких. Нехай смугастий тигр забере з собою всі тривоги, щоб попереду були тільки хороші і світлі події. Миру всім і швидкої перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *