Засідання професійної спільноти вчителів-логопедів

16 січня 2024 року на базі  нашого ЗДО №10 «Попелюшка»  відбулось засідання спільноти вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти міста Чернівці.
✅Катерина Зеленіна, вчитель-логопед ЗДО №10 «Попелюшка» презентувала свій досвід роботи на тему «Використання інноваційних технологій в логопедичній роботі», а також провела з учасниками цікаві зимові ігри, які можна використовувати у власній роботі.
✅Продовжила роботу консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лариса Попович Larisa Frunza-Popovych, яка висвітлила основні напрями роботи спільноти вчителів-логопедів на друге півріччя 2023/2024 навчального року та ознайомила з сучасною комунікативною платформою для професійного розвитку логопедів – «Лого-ШЛЯХ». Також у своїй презентації Лариса Попович повідомила про проведення ІV відкритої науково-практичної онлайн-конференції педагогічних працівників «Освіта. Досвід. Інновації».
✅З особливостями використання схем та піктограм для розвитку зв’язного мовлення дошкільників ознайомила спікер Ірина Сабодаш – вчитель-логопед ЗДО №30 «Дивосвіт». Присутні одразу мали можливість застосувати отримані знання на практиці.
✅Насиченими різними цікавинками стали виступи вчителів-логопедів ЗДО компенсуючого типу для дітей з особливими освітніми потребами №37 «МовоЗнайко» Ірини Михайлюк та Марії Зиндик, які представили свій досвід роботи з дітьми, що мають порушення мовлення та продемонстрували сучасні інноваційні тенденції. До уваги присутніх Марія Зиндик презентувала використання технології сторітелінг для розвитку мовленнєвої діяльності дошкільників та залучила вчителів-логопедів створити свою цікаву історію.
✅Змістовним та активним став виступ Ірини Михайлюк на тему «Застосування прийомів здоров’язберігаючих технологій у роботі вчителя-логопеда».
Учасники відзначили насиченість, корисну тематику та практичну дієвість виступів.