Всеукраїнський день дошкілля 2022

В останню неділю вересня, вихователі та працівники дошкільних установ, уже традиційно, відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля». Це свято покликане привернути увагу до дошкільної освіти в Україні, до дітей та педагогів, які не лише виховують і розвивають малечу, а й оберігають у ці складні часи. А ще підтримують, огортають любов’ю і турботою, допомагають опанувати важливі життєві навички.

Тому з цієї нагоди ,сьогодні, напередодні цього свята, в нашому дитячому садочку було організовано святковий захід, де було сказано багато теплих слів вдячності на адресу всіх працівників садка. Адже професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті.

І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *