«Ми за мир у всьому світі!»

Щороку у другій половині вересня в усьому світі традиційно святкують Міжнародний День миру. Цього року цей день випадає на 21 вересня.

Наш дитячий садочок не міг залишити цю дату поза увагою, особливо зараз мир нам всім дуже потрібен. Ми — діти України — прагнемо жити в мирі й злагоді. Мир — це життя, це благополуччя та благоденство в кожній сім’ї. Всі ми живемо надією на краще. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави. Адже саме молоде покоління являє собою майбутнє й може забезпечити подальший її розвиток.

Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі.
І сльози щастя на своїх обличчях
Відчують всміхнені усюди матері.
Хай буде мир. Веселі будуть діти,
Спокійними скрізь стануть всі жінки
І перестануть думати ночами,
Що десь коханий гине на війні.
Хай буде мир й замовкнуть всі гармати.
Доволі крові, сліз, нещастя й бід…
Хай відпочине змучений боями
До праці звичний чоловічий рід.
“ Хай буде мир! “- звертаються до Бога,
Хай буде мир віднині і довіку!
Хай буде мир й замовкнуть війни злі!
Хай у міцних обіймах всі народи
Ідуть у майбуття через віки.

Нехай у XXI столітті на морі, на суші, під водою і в космічних просторах лунає радісний, невгамовний сміх, а сльози виступають на очах тільки від радості.