Виставка осінніх композицій та малюнків

Оксамитовий запах осені відчувається скрізь. Проте найбільше його чути в нашому садочку, тому що діти разом зі своїми батьками підготували виставку «Осінні фантазії». І тоді здається, ніби то сама осінь завітала до садочка.

У нашому садочку вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу, виготовлені руками батьків та вихованців.

Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини. Від численних поробок з природних матеріалів просто розбігалися очі. Чого тут тільки не було… Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об’ємні композиції тощо. І все виготовлене з інтересом, любов’ю та неабиякою фантазією. Виставка перетворилася на галерею творчості, фантазії та мистецький арсенал вигадки. З ранку до вечора діти любуються власними витворами та з цікавістю розглядали інші поробки.

Не менш захопливою вийшла виставка малюнків “Осіння пора”, які захоплюють своєю оригінальністю та яскравістю кольорів.

Дякуємо всім небайдужим родинам за радість та гарний настрій, естетичне задоволення!