Музика святкує свій день народження

Музика для дитини — це світ радісних переживань. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ, потрібно розвивати в неї здібності, передусім музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає свої виховні функції. Той, хто щодня працює з дітьми, напевно, помічав, як музика впливає на їхній емоційний стан і на характер вчинків. Щоб довести дітям важливість цього виду мистецтва в ЗДО №10 “Попелюшка» урочисто, щороку,  відзначається Міжнародний день музики.

В цьому році ми  теж  відзначали цей  день. Святковий ранок організували вихованці старшої групи№12 «Сунички». На якому королева Музика відзначала свій день народження, на який завітала Фальш і Осінь, які підіймаючи настрій, спонукаючи до цікавих справ, наповнюючи яскравими враженнями проживання кожної хвилини цього чудового свята.