Стрітення!!!Протистояння Зими і Весни!

За вікном ще зима, а в нашому садочку вже відчувається перший подих весни…2 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч зими з весною. Кажуть, що “у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає”. І саме в цей день в  нашому ЗДО №10 «Попелюшка» пройшло  свято зустрічі Зими з Весною.

Педагоги та вихованці молодшої логопедичної групи №7 «Соняшник»  долучилися до проведення даної розваги. Вихователь Ірина Сергіївна Проданчук та фізінструктор Марія Дмитрівна Забірко, які виконували ролі Зими та Весни, організовували з дітьми  ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів. Музичний керівник Сніжана Ярославівна Адамчук доповнила яскраве, щире свято веселими піснями, хороводами та запальними таночками.

В результаті Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення діткам.