Рятувальники вчать дошкільнят правил безпечної поведінки

Щоразу, коли рятувальники приходять в гості до наших дошкільнят, вони намагаються організувати для малечі пізнавальні заходи – такі, щоб діткам було і цікаво, й легко вчитись дбати про свою безпеку.

Так, сьогодні фахівці Чернівецького районного управління побували у ЗДО №10 “Попелюшка” міста Чернівці. Рятувальники поспілкувались із вихованцями  про різні загрозливі ситуації та розповіли, що робити, щоб їх уникнути.

Хлопчикам та дівчаткам пояснили, чому не можна гратися із сірниками та запальничками, а також наголосили на забороні самостійно вмикати газову плиту чи електроприлади. Дітям розповіли, як діяти в разі виникнення пожежі та яких заходів вжити, якщо батьків немає поряд. Щоб дошкільнята знали, куди телефонувати, якщо твоєму життю загрожує небезпека, рятувальники нагадали їм номери екстрених служб. За допомогою іграшкового телефону малеча навчилася викликати вогнеборців, вказавши всю необхідну інформацію. Також дітки почули від рятувальників, як треба поводитися, коли натрапив на підозрілий чи вибухонебезпечний предмет. Дошкільнята охоче грали з рятувальниками в ігри на тему безпечної поведінки та дивились ролики про те, як діяти під час надзвичайних ситуацій.