Обласний фестиваль “Ми діти твої, Буковино!”

4 червня на базі Юність Буковини відбувся обласний мистецький захід «Ми діти твої, Буковино!», присвячений пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф. На обласній сцені презентували свої таланти 165 дошкільнят із різних куточків нашого краю.
Наш заклад ЗДО №10 “Попелюшка” став частинцою цього чудового дійства прийнявши участь в даному заході із вокально-хореографічною композицією “Кольорове дитинство”.
 Захід розпочався з Всеукраїнської акції «Голоси дітей» де всі присутні вихованці закладів дошкільної освіти Чернівецької області з їхніми батьки та педагоги почепили маленькі дзвіночки з жовто-блакитними стрічками на кущах та деревах біля приміщення центру, які символізують голоси вбитих маленьких українців.
Пісня чого захід зачаровували глядачів  здібностями дошкільнят, які: декламували вірші, співали патріотичні пісні та представили вокально-хореографічні композиції. Музичні ансамблі, оркестри та танцювальні колективи, які виконали як народні, так і сучасні танці створили особливу атмосферу дня. Виступи пошкільнят стали справжнім доказом того, що в кожній людині закладений потенціал для великих мистецьких досягнень.
   Пишаємось нашимми маленькими зірочками, які продемонстрували високий рівень творчих вмінь.