ВИПУСК 2024!!!

З 28 по 30 травня  у ЗДО “Попелюшка” відбулися три свята випуску дошкільнят до школи.
І ось зазвучали перші акорди. Випускники ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, вони були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у креативних сукнях, хлопці, як справжні кавалери, – у краватках та метеликах. Маленькі випускники розкривали свої таланти на сцені святкової зали, дарували присутнім пісні, таночки і привітання, звідусіль лунали слова подяки також діти виконали свій перший випускний вальс.
Багато хороших слів було сказано в цей день на адресу випускників та їх батьків, на адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – чудових дітей, – дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.
Вихователі, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.
Дошкільнята, в свою чергу, щиро дякували батькам, усім працівникам закладу за турботу, розвиток і виховання.
…Швидко минули свята, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. На останок запустили діти в повітря різнокольорові кульки з дитячими мріями і бажаннями.
Бажаємо випускникам нових відкриттів в шкільному житті, креативності у розв’язанні творчих завдань, нових друзів, люблячих вчителів, підтримки і розуміння батьків.
Група №1 “Веселка”
Група №5 “Вишеньки”