Міжнародний день рідної мови.

21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови, або Міжнародний день материнської мови. Дошкільнята ЗДО №10 «Попелюшка»  долучилися до його відзначення.

Сьогоднішній день у  дошкільному закладі  був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство. Адже рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

В історії української мови були доволі складні часи – її забороняли, викорінювали з побуту, культурного та політичного життя. Втім, попри всі складнощі, український народ зміг зберегти свою квітучу мову, якою нині розмовляють понад 45 мільйонів людей по всьому світу.

Тому саме сьогодні, в умовах спротиву українців повномасштабному російському вторгненню,  за українську мову, за національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі Міжнародний день рідної мови набуває особливого сенсу заклик: любіть, плекайте і поважайте свою рідну мову! Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке залишили нам наші пращури. Мова є потужною рушійною силою, яка об’єднала українців і весь світ та веде до Перемоги України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *