Колектив дошкільного навчального закладу “Попелюшка” вітає всіх з Великоднем!

Із Воскресінням – Світлим святом!
Усмішок й радості багато! Хай Божа ласка
І щастям Вас благословляє!
Смакує паска на здоров’я,
І благодать іде з небес,
У день, наповнений любов’ю,
Радійте, бо Христос Воскрес!

Напередодні Великодня в дошкільному закладі пройшли тематичні заходи.

Проводились бесіди і пізнавальні заняття з вихованцями на тему: «Свято світлої Пасхи», покликані закріпити і уточнити знання дітей щодо традицій та звичаїв народу, значення цього свята для кожної людини, які сприяли розвитку духовно-морального потенціалу дітлахів.

У ході бесіди вихователь середньої інклюзивної групи № 11 “Дзвіночки” Гуцул І.В. знайомила дітей з обрядами весняного циклу, вихователь старшої групи № 1 “Веселка” Кулакова А.М. через пісні та ігри спонукала та  зацікавлювала дітей до українських національних культурних цінностей, до народної культури.

11 гр 6 11 гр 7 11 гр 8 11 гр 9

Інтерес дітей до даної теми знайшов своє підтвердження на заняттях художньо-естетичного напрямку у молодшій інклюзивній групі №2 “Калинонька” вихователь Морарян Є.М. організувала роботу з батьками які творчо впорались із поставленими рекомендаціями та організували великодню виставку у групі.

2 гр

Писанка — це символ найбільшого й найвеличнішого християнського свята — Великодня. Водночас як яйце вона є ще й прадавнім символом життя. Писанка — це справжній витвір мистецтва, що має особливу символіку і приховує в собі смисли, які народ передає з покоління в покоління вихованцям та батькам молодшої інклюзивної групи № 7 “Соняшник” під керівництвом вихователя Проданчук І.С. креативно та творчо вдалось організувати різні види та форми роботи, та яскраву великодню виставку у групі що є гарним показником успішної роботи педагога з батьками.

7 гр 1 7 гр 2 7 гр 3 (2) 7 гр 3 7 гр 4

Вихователі нашого ДНЗ завжди шукають нові та цікаві заняття для навчання своїх вихованців. Напередодні Великодня у всіх групах проводились різні форми роботи з дітьми на тему «Пасха»,, про те найцікавішою формою роботи для дітей було створення їх власних писанок із використанням нетрадиційних форм та методів аплікації з круп та виставки великодніх рушників до якої було залучено батьків у середній інклюзивній групі №10 “Метелики” під керівництвом вихователя Марко Ю.М.

10 гр 2 10 гр 3 10 гр 4 10 гр 5

10 гр 1 та декорування дерев`янних писанок у техніці декупаж, також  вихованцям розповідались таємниці писанки, казки та легенди про писанку вихователі середньої інклюзивної групі №4 “Сонечко” Фалібога М.І. та Бідюк І.В.

4 гр 1 4 гр 2 4 гр 3 4 гр 4 4 гр 5 4 гр 6 4 гр 7

Найменші дошкільнята використовували нетрадиційну техніку малювання пальчиком великодніх яєчок разом з вихователем групи раннього віку № 13 “Капітошки” Шупеня Г.П.

13 гр 1 13 гр 2 13 гр 3 13 гр 4

В старшій інклюзивній групі №12 “Сунички” з вихователем Шупеня Т.В. діти робили аплікацію «Моя Пасха». Вихованці своїми роботами, ажурного та об’ємного яєчка, оформили Великодню виставку.

12 гр 1 12 гр 2 12 гр 3 12 гр 4 12 гр 5 12 гр 6

У молодшій групі № 3 “Ромашка” вихователь Івасюк І.Г. провела з дітьми цікаву бесіду з використанням творів усної народної творчості з використанням яскравих ілюстрацій.

0-02-05-db3a9a3dba530f66da563acbd299ac0eaf63de2bef5b44d662fce110a5a36247_8ea39665

“Свято Пасхи недалечко”

Н.Б.Куфко

Свято Пасхи недалечко,