День Української Державності

День Української Державності. День Хрещення Русі. Вільний Київ. Україна, яка ніколи не віддасть своєї волі. Наші герої, які захищають свободу України. Наші цінності. І наша єдність – усіх українців та українок.

Другий рік поспіль 28 липня в Україні відзначають свято Української Державності. Володимир Зеленський підписав закон про запровадження свята під час урочистостей до Дня Незалежності у 2021 році. Ця пам’ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.Свято вшановує всі етапи нашого державотворення, а також усіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна демократична держава.

День Української Державності в ЗДО№10 «Попелюшка» поєднав в собі різні види роботи з дітками, які  сприяли розширенню уявлення дітей про те, що Україна має давню історію (князі, гетьмани, культура, національний одяг, національна символіка, визначні діячі), розвитку інтересу до історичних  подій на рідній землі, спонукали до пізнання дітьми історії  свого народу.

Зараз, як і більш ніж тисячу років тому, перед нами знову цивілізаційний вибір. Вибір України – єднання зі світом, бути силою у світовій історії. Мати право на свою національну історію – свого народу, своєї землі, своєї держави. І наших дітей – усіх майбутніх поколінь Українського народу. Обовʼязково переможемо!

Щиро  вітаємо із Днем Державності України!

Вітаємо з Днем Хрещення Русі-України!

Слава Україні!