Кольоровий тиждень

Іноді серед сірої метушні буднів хочеться  чогось незвичайного. Саме з цією метою у нашому садочку було проведено « Кольоровий тиждень!». Кожен день тижня мав свій колір і тематику. Головне правило – мати елемент одягу саме такого кольору, який носить той чи інший день.

Діти із великим бажанням подорожували у Кольорову країну, вчилися любити природу, берегти її, бути з нею одним цілим, гралися в сюжетно – рольові, дидактичні ігри; слухали оповідання, казки, розгадували загадки кольорові, вивчали віршики про розмаїття кольорів; малювали, аплікували, ліпили, виконували творчі завдання, підібрані вихователем до кожного кольорового дня, фантазували.

У червоний день, який надає впевненості, діти заряджалися енергією, позбавлялися від туги та негативних емоцій.

Жовтий колір – це колір сонця, радості та оптимізму. Око радіє, серце переповнюється захватом, душа співає, відчуваючи теплий подих.

А синій колір…..  Адже як багато синього кольору на нашій планеті, він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок.

А який чудовий та неповторний зелений колір… Це був день довкілля, надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба.

Білий колір – колір доброти й  гармонії. Він дає нам відчуття спокою і розслаблення.

Помаранчевий – колір радості, задоволення, енергії та сили.

Тож всі кольори чарівні, прекрасні та добрі. Вони зцілюють нас, заспокоюють, надихають.

Кольоровий тиждень провели весело, цікаво та невимушено. Захопленню та гарному настрою не було меж. Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися.

Вражень було дуже багато! Дошкільнята з нетерпінням очікували нового дня: кольорового, цікавого, веселого та пізнавального! Ентузіазм, творчий підхід вихователів, інноваційні педагогічні технології допомогли зробити тиждень у закладі справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *