день театру в садочку

IMG-a8074f1020a997c4684c418e76008667-VУ гостях у казки!

У залі гасне світло –
Казка починається,
Дітвора у казочці
Мудрості навчається.

   Першими літературними творами, з якими знайомиться дитина, є казки. Світ казок прекрасний і захоплюючий для малят. Тому справжнім святом в  нашому садочку є сьогоднішній день 27 березня – день, коли силами педагогів, музичних керівників, батьків  відбулися  лялькові  вистави за мотивами народних  казок. Адже діти завжди чекають на зустріч з їх улюбленими казковими персонажами. Малюки із задоволенням співпереживають героям, разом з ними радіють, вболівають та пишаються їх вчинками, особливо тоді, коли самі приймають участь у виставі в образі героя казки. Зустріч дітей з героями казок не залишає  їх байдужими. Бажання допомогти герою, який потрапив у біду, зорієнтуватися в казковій ситуації – все це стимулює розумову діяльність дитини, розвиває інтерес, спостережливість, уяву, здатність до співпереживання, емоції та образну пам’ять, почуття гумору, формує вміння бачити в звичайному незвичайне.

 27 березня в дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» цікаво відзначили Міжнародний день театру. Діти отримали  квитки у кассира, роль якого виконувала музичний керівник  Адамчук С.Я. на театральні вистави «Ріпка», «Лисичка-суддя», «Колобок», які підготували вихованці старших вікових груп  №5 «Вишенька»,  №1 «Веселка», №12 «Суничка» разом з вихователями Мигалатюк Я.І., Хлібороб Т.І., Шпанюк І.М., Шупенею Т.В.  Перед переглядом вистав, дітям були нагадані правила поведінки в театрі.

     Гра юних акторів, неперевершений музичний супровід  музичного керівника Смереки О.Д. та чудові декорації, занурили малих глядачів в чарівний світ театру та залишили по собі неймовірні враження від побаченого.

    До малят завітав актор Драматичного театру імені О. Кобилянської – Антон Сисюк, він розповів  малятам багато цікавого та пізнавального про світ театру, його акторів, режисерів, художників, костюмерів, гримерів.

   Як результат, у дітей підвищився емоційний настрій та інтерес до театрально-ігрової діяльності. Життя дітей наповнилося яскравими враженнями, цікавими справами, радістю творчості.

У музичній залі
Теж сьогодні казка:
Любі наші глядачі
Плескайте будь-ласка!

IMG-646bf1b7a5e5088848c80ca895b1326a-V

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *