“День пам’яті Великого Кобзаря”

Дав Бог нам, українцям,  таких велетнів Слова, яким є наш Земляк, наш  Пророк, наш Кобзар, наш ШЕВЧЕНКО. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Сьогодні Шевченко потрібен нам як ніколи: кликати сильних на подвиги, вселяти у слабких надію і віру.  Він пробуджує любов до своєї Батьківщини у мільйонів українців, в часи найбільших випробувань ми надихаємось його Словом, знаходимо в них сенс і так багато любові до рідного,  і так багато правди про ворога …

Ця людина давно стала Символом, Знаком, Легендою. Його творчість не просто поетичні рядки, а філософія і мудрість.

Тому 209-й день народження Тараса Шевченка –  це привід не лише вшанувати пам’ять Великого Кобзаря, але й згадати творчість, яка не втрачає своєї  актуальності у наші дні.

Щовесни на початку березня в нашому дитячому садочку вшановують пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.В цьому році  з метою шанування української мови та виховання у дітей любові до рідного слова, 10 березня ,  було проведено святковий захід, присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка.

 За нами Перемога! Пам’ятаймо слова нашого українського пророка:

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *