“Child actors create ART”

Сьогодні, 22.03.2023 року, на базі ЗДО№10 “Попелюшка”,  Чернівецький центр професійного розвитку педагогічних працівників провів творчу лабораторію ” Child actors create ART”, або театралізована діяльність вдосконалює навички акторської майстерності”.

Ви собі не уявляєте на  скільки було емоційно, цікаво, натхненно, енергійно та весело.

Театральна діяльність в дошкільників має значний потенціал для їхнього розвитку. Вчить дітей творчо думати, аналізувати, давати оцінку дійовій особі, партнеру, собі, тобто бути постійно в процесі пізнання, відкривати нове в собі і навколишньому світі. Театральне мистецтво формує в дітей цілісний погляд на світ, створює можливість не лише для естетичного сприйняття, естетичного оцінювання, але насамперед, естетичної діяльності, що формує творця, активну, ініціативну особистість. У процесі театралізованої діяльності здійснюється не лише активне залучення вихованців до естетичних, але й до моральних, пізнавальних цінностей.

Сутність театралізованої діяльності це – конкретний, зримий результат.

Улюблені герої стають зразками для наслідування і ототожнення. Саме вона дозволяє дитині вирішувати багато проблемних ситуацій опосередкованих від будь – якого персонажа. А це в свою чергу вчить долати боязкість, невпевненість у собі, сором’язливість.

Виховні, розвивальні, навчальні можливості театру неоціненні, вони є дуже ефективним засобом впливу на різні сфери особистості.