ОГОЛОШЕННЯ!!! Встановлення дієвого пропускного режиму!

В зв’язку із дією правового воєнного стану в Україні, наказу управління від 08.08.2023 року №175 «Про посилення відповідальності за збереження і здоров’я дітей та запобігання нещасним випадкам» в ЗДО №10 «Попелюшка» встановлено дієвий пропускний режим.
Заборонено вхід в приміщення закладу освіти стороннім особам, що не є здобувачами дошкільної освіти та працівниками закладу ( окрім батьків або осіб що їх заміняють та осіб, супроводжуючих здобувачів освіти, які мають особливі потреби, працівників організацій, які забезпечують життєдіяльність закладу освіти, правоохоронних органів).
Щоденно, після прийому дітей, о 9.00 год. входи в заклад будуть зачинені.
 Відчинятися будуть о 17.00 год. вечора.
Батькам, або особам, які їх замінюють, не дозволяється заходити в заклад з габаритними сумками, валізами та свійськими тваринами.
У випадках незапланованого приходу в заклад батьків вихованців або осіб, які їх замінюють, потрібно зв’язатися з вихователем та погодити відвідування закладу. Вхід в заклад після 9.00 год. до 17.00 год. можливий тільки через вхід з господарського двору.
Відвідувачі ЗДО №10 «Попелюшка» з особистих питань до адміністрації, можуть приходити у години прийому або за попередньою домовленістю, про що інформують (погоджують час) заздалегідь за телефоном – (0372) 54 14 89, (093) 522 02 37

Наказ про встановлення дієвого пропускного режиму в ЗДО №10 “Попелюшка”

Положення про організацію  пропускного режиму в ЗДО №10 “Попелюшка”