План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЗДО №10

План заходів

спрямованих на запобігання та

протидію булінгу (цькуванню)

в ЗДО №10

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Оновлення та опрацювання  нормативно-правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу постійно Директор Татарин І.В.

Вихователь-методист Монич І.В.

2 Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО вільного від насильства та булінгу (цькування) постійно Директор Татарин І.В.

Вихователь-методист Монич І.В., практичний психолог заброцька І.В.

3 Надання психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу за запитом практичний психолог Заброцька І.В.,

вихователі

4 Консультація для вихователів: «Як вирішувати дитячі конфлікти?» грудень 2020 практичний психолог Заброцька І.В.
5 Організація роботи «Скриньки довіри» для батьків і педагогів, оновлення інформації веб-сайту з проблеми запобігання та протидію булінгу Листопад 2020 вихователь-методист Монич І.В.
6 Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу в ЗДО систематично Вихователь-методист Монич І.В.,

практичний психолог Заброцька І.В.

7 Групова консультація для педагогів: «Види та форми булінгу» лютий 2021 практичний психолог Заброцька І.В.
8 Ширінг для педагогів «На скільки серйозною є проблема булінгу та мобінгу в дошкільному закладі» квітень 2021 вихователь-методист Монич І.В.
9 Тренінг для батьків:  «Вчимося спілкуватися з дитиною» січень 2021 вихователі
10 Інтерактвне заняття для педагогів з елементами тренінгу «Булінг, мобінг : сутність та ключові ознаки» травень 2021 практичний психолог Заброцька І.В.
11

12

Консультація: «Як навчити дитину цивілізовано виражати гнів?» (профілактика булінгу) лютий 2021 Вихователь Луцак І.М.
13 Проведення діагностики стану професійного вигорання педагогів жовтень 2021 практичний психолог заброцька І.В.
14 Виступ на батьківських зборах

«Чому діти стають жертвами булінгу»

червень 2021 практичний психолог Заброцька І.В.
15 Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, справедливість, порядність квітень-травень 2021 Вихователі ЗДО
16 Професійна майстерня: «Толерантність як компонент професійної культури педагога. Протидія булінгу» березень 2021 Вихователь-методист Монич І.В.
17 Розповсюдження інформації щодо профілактики булінгу та мобінгу»: пам’ятка, листівки , інформація на стенді практичного психолога систематично практичний психолог, вихователі