Вітання з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля!

Шановний колектив ЗДО№10 «Попелюшка» прийміть щирі вітання з Всеукраїнським днем дошкілля!

В цю осінню пору нас усіх особливо тішать дитячі посмішки. Важко уявити наше життя без дитячого сміху, пустощів і енергії. Щоб дитячий галас у нашому  садку не стихав невтомно працюють:  директор і методист, вихователі й помічники, музичні керівники і інструктор з фізичної культури, бухгалтера і діловод,  логопеди і психолог, кухарі і пралі, медсестра й завгосп, сторожі і двірники, кастелянка й комірник. Кожен день Ви робите велику справу.  Кожен з Вас, це  великий талант. Ваше покликання сіяти мудрість, знання  і любов  дітям. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Всієї любові, яку ви віддаєте  підростаючому поколінню, вистачить на цілий Всесвіт!

Всім, хто вкладає душу в освіту та піклування за дошкільнятами, бажаю натхнення, завзяття, нестримних ідей та планів, міцного здоров’я і світлих думок! Дай Вам, Бог, на землі ще багато світлих днів і щасливих років! Хай Вам завжди всміхається доля.

В теперішніх умовах хочеться також Вам побажати, щоб мирне небо над Україною стало звичайним явищем! Щоб щасливі обличчя дітей зустрічали дорослих і надихали на нові звершення! Щоб кожен українець відчув впевненість у майбутньому! Щоб наша держава стала сильнішою! Щоб панував на Землі мир!

Ми – українці, незламна нація! Нам судилося бути щасливими і вільними! Тож виховуймо наших дітей в любові, злагоді і надії на краще майбутнє!