День Незалежності в ДНЗ №10

Україну ми вітаємо – спорт і здоров’я прославляємо!
І знову незабаром свято, Україна святкуватиме 26 річницю Незалежності. Зараз непростий період у молодої країни, вона знов і знову доводить свою незалежність, самобутність, індивідуальність та особливість. А особливість нашої країни – це її народ. Добрий і працьовитий, дружній і щирий, який всіма силами зберігає свій суверенітет і свою унікальність для майбутнього покоління. А наше завдання, освітян України, сприяти і допомагати виховувати здорових, сильним духом і щирим серцем, майбутніх громадян.
«Україну ми вітаємо – спорт і здоров’я прославляємо» – саме під таким гаслом відбудеться святкування Дня Незалежності в дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» комбінованого типу м. Чернівці.
Щороку діти, колектив та батьківська громада ДНЗ №10 «Попелюшка» святкують День Незалежності України. Коли з казковими героями, коли з піснями і танцями. А цього року свято відбуватиметься з метою закликання до здорового і спортивного способу життя, адже, коли здорове молоде покоління – здорова нація, народ – здорова і квітуча держава.
Дошкільнята «Попелюшки» – будуть козачатами, які змагатимуться, демонструючи швидкість, спритність, мужність. Обов’язково для всіх присутніх свою творчість з піснями і танцями покажуть хлопчики і дівчати дошкільного закладу №10. Адже жодне свято в Україні не проходить без гарної пісні та запального танцю.
Як годиться, відкривати змагання буде гімн України. На святі буде вшанування державних символів України – герба, прапора та гімну. Україна-мати розкаже дітям народні традиції та вимоги в ставленні до державних символів. Саме козачата будуть піднімати прапор; показувати всім присутнім герб – тризуб, який подарували дітям, власноруч зроблений, воїни АТО.
Суддями на козацькі змагання – розвагу запрошені поважні гості: директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Георгій Мазурашу та заслужений майстер спорту з легкої атлетики, перший серед представників Східної Європи призер чемпіонату світу на дистанції 1500 м, учасник Олімпійських ігор 2000 р. в Сіднеї, 2004 р. в Афінах (5 місце) та 2008 р. в Пекіні – Іван Гешко.
Запрошуємо батьків та всіх бажаючих на свято «День Незалежності» в ДНЗ №10 «Попелюшка», яке відбудеться 23 серпня 2017 року о 10.00 год. на спортивному майданчику ДНЗ. Будемо раді вас бачити у нашому дошкільному закладі.