ІНФОРМАЦІЯ ПРО АТЕСТАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АТЕСТАЦІЮ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 

Проведено очно з дотриманням протиепідеміологічних вимог карантину згідно рекомендацій МОН України

ДНЗ№10 «Попелюшка» комбінованого типу що знаходиться у комунальній власності територіальної громади м. Чернівнців
станом на 17 березня 2021 року

 

Роль атестації в особистісному, професійному зростанні педагога, а отже і в сучасному освітньому процесі проводиться з метою не лише оцінити їх професійну кваліфікацію, а й спонукати до постійного самовдосконалення.

Щороку підготовка до атестації педагогічних працівників в дошкільному навчальному закладі розпочинається з ознайомлення педагогічних працівників, які атестуються, з переліком нормативно-правових актів з питань атестації педагогічних працівників.

В ході проведення атестації використовуються різні методи роботи – це самоаналіз діяльності педагога (розроблена картка самоаналізу педагога), анкетування, спостереження, відвідування та аналізування занять та інших форм роботи, тестування.

А також використовувались різноманітні напрями роботи, а саме: діагностичний, розвивальний, корекційний. Діагностичний напрям дав змогу об’єктивно оцінити педагогічну діяльність педагога, виявити рівень ефективності освітнього процесу, тобто оцінити педагога за кінцевим результатом його роботи. Розвивальний напрям дав змогу створити раціональну систему заходів, які спрямовані на розв’язання завдань із засвоєння теоретичних знань педагогів, формування у педагогів професійних  умінь та навичок, на розвиток особистісних якостей педагогів, які атестуються. Корекційний напрям дав можливість професійно підтримати і допомогти педагогам, які атестуються, у подоланні певних проблем. Систематично здійснювався моніторинг різних показників.

Моніторингові дослідження у ході атестації забезпечили системність, її об’єктивність і можливість коригування виявлених недоліків, а саме шляхом аналізу участі педагогічних працівників у методичних заходах, аналізу даних по вивченню рейтингу кожного педагога серед колег, батьків, та оцінки його роботи членами атестаційної комісії, аналізу участі у методично-педагогічній роботі.

До 1 березня до атестаційної комісії були подані характеристики діяльності педагогічних працівників у міжатестаційний період, які містять комплексну оцінку рівня їх педагогічної майстерності, а саме професійної компетентності, результативності роботи та особистісні якості.
Атестація в нашому дошкільному закладі проходить в атмосфері ініціативності, доброзичливості, відкритості, сформованості у педагогів потреби у безперервному професійному зростанні та самоосвіті. Цього року у нашому закладі проатестувалось десять педагогів.

  1. Манзюк Тетяна Георгіївна вихователь, порушено клопотання передтатестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про підтвердження кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”
  2. Фалібога Марина Іванівна, вихователь, порушено клопотання передтатестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про підтвердження кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”
  3. Луцак Інна Миколаївна, вихователь, порушено клопотання передтатестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про підтвердження кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”
  4. Любера Любов Петрівна вихователь, порушено клопотання передтатестаційною комісією управління освіти Чернівецької міської ради про підтвердження кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії”
  5. Загарюк Олеся Василівна, вчитель-логопед, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»
  6. Шупеня Тетяна Василівна вихователь, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії»
  7. Бондаренко Наталія Сергіївна – вихователь, підтверджено кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії.
  8. Ткач Тетяна Миколаївна, вихователь, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії»
  9. Марко Юлія Миколаївна, вихователь, присвоєно кваліфікаційну категорію – «спеціаліст другої категорії”
  10. Адамчук Сніжана Ярославівна, керівник гуртка хореографії встановлено 12 тарифний розряд.Нехай робочі будні дарують вам силу-силенну приємних миттєвостей, а всі труднощі розчиняються у веселому вихорі ентузіазму та цілющого оптимізму. Вітаємо з успішним проходженням атестації! Дякуємо за вашу нелегку та відповідальну працю, творчість і мудрість. Бажаємо Вам міцного здоров`я та успіху у всіх починаннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *