«Запальне літо!»

Діяльність ЗДО №10 «Попелюшка» у літній період спрямовується на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе, забезпечення досвіду застосування практичних умінь, навичок у процесі різних видів дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної тощо.

Літо є найбільш сприятливим періодом для оздоровлення дошкільнят та їхнього всебічного розвитку. Тому наша діяльність спрямовано на збереження, зміцнення й відновлення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей, забезпечення їх своєчасного та повноцінного, гармонійного фізичного розвитку з перших років життя.

З метою повноцінного розвитку дітей дошкільного віку в нашому ЗДО забезпечується проведення фізкультурно-оздоровчої роботи на свіжому повітрі, (ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартовуючі процедури), організація рухової активності у повсякденному житті (рухливі ігри, фізичні вправи, фізкультурні свята і розваги, самостійна рухова діяльність, дні здоров’я, індивідуальна робота з фізичного виховання), проведення занять з фізичної культури, сприяють оптимізації рухового режиму, формуванню та закріпленню рухових умінь і навичок, розширенню функціональних можливостей серцево-судинної та дихальної систем, удосконаленню діяльності центральної нервової системи, а отже сприяють загальному зміцненню здоров’я та збільшенню працездатності організму. Ось так сьогодні під час музично-спортивного свята «Запальне літо!» весело та змістовно відпочили, позмагалися, потанцювали, поспівали і погралися всі наші малюки!