Вистава «У пошуках Святого Миколая».

Напередодні Дня Святого Миколая, 5 грудня, у рамках благодійної акції на підтримку військовим до Дня Збройних Сил України було проведено виставу для дітей за участю педагогів нашого садочку  «У пошуках Святого Миколая».

Глядачі поринули у святкову атмосферу  у передчутті дива та свята. Повчальна, добра, видовищна казка з захопливим сюжетом та яскравими персонажами. Усі потрапили у дивовижний світ, в якому діти побачили своїх улюблених героїв.

Діячам  довелось  пройти нелегкі випробування та багато чого подолати, діючи дружно та злагоджено. Усі разом вони навчилися бути мудрими, розважливими та відкривати свої серця на добро.

На сьогоднішньому благодійному заході Світла і Добра нам вдалось зібрати  для наших  захисників 7тис.250 гривень. А дітей, які радо чекали на диво і Святого Миколая, закохати в казку  та наповнити  радістю та вірою в перемогу світла над темрявою.