Відзначаємо День Державного прапора України та 31 річницю Незалежності Батьківщини

Україна це велика, багата і прекрасна наша земля! Вона змінюється, вічно оновлюється та має повно скарбів. Але найбільше багатство нашої держави – це наші – діти, які зміцнюють нашу державу Україну в такі не легкі часи, роблять  її ще багатшою та сильнішою. Тому так важливо та хвилююче, саме в колі дітей, вшановувати та вітати нашу Неньку Батьківщину з світлим і святковим днем.

З нагоди дня народження нашої рідної, вільної та незалежної України, у нашому садочку, було проведено святковий захід приурочений до Дня Прапора та Дня Незалежності України. Діти вітали країну веселими піснями, танцями та  іграми. Територія дитячого садка замайоріла жовто – блакитними кольорами : повітряні кульки, прапорці та стрічки створювали святкову атмосферу.

Сьогодні кожен присутній відчув гордість за нашу державу. І мир хай настане і горя нестане.