В очікуванні новорічного дива

Новий рік- період чудес, свято радості та очікування чогось нового, неймовірного. Дуже важливо зуміти зберегти у дитячих серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щохвилини, це час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Малята нетерпляче чекають на це свято і зустрічають з надзвичайним захопленням. Початком створення святкового новорічного настрою було прикрашання дітьми та вихователями своєї групи. Гірлянди, кольорові ланцюжки, новорічні іграшки, які діти виготовляли напередодні. Наступним етапом  було проведення новорічних ранків в яких діти перетворювались в різних героїв, педагоги цікаво продумані новорічні сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям.

Відео фрагмент новорічного свята старшої групи №4