Свято Великодня в ДНЗ №10

Великодня виставка в ДНЗ

Свято Великодня

Незабаром вся Україна святкуватиме світле свято Господнього Воскресіння – Пасха.  До нього готуються всі. Прикрашають і прибирають  будинки, готують  різні наїдки, а особливо символ  свята – паску та писанки.

З малечку привчаємо дітей до вшанування  народних  традицій і звичаїв.

В дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» знайомлять дітей з традиціями святкування Великодня. Які страви готують, як будинок прибирають до свята, що одягають  на свято. А ще навчають, які писанки бувають, чим від крашанок відрізняються, як їх розписують. Що означає кожен колір, малюнок, лінія чи крива.

Саме до свята Великодня вихователі та діти середньої групи «Веселка» разом з музичним керівником Смерекою Оксаною Дмитрівною  провели яскраве дійство «Писанка Великодня». Під час свята діти грали в ірги, співали пісні про свято, писанку, вербу; танцювали таночки; грали інсценівки. А ще, всі учасники свята, мали змогу переглянути майстер – клас з розпису писанок.

Глядачами були діти інших груп та батьки. В залі панувала атмосфера радості та передчуття світлого свята. Дітей – артистів підтримували гучними оплесками та оваціями. Багато задоволення та радості отримали як глядачі, так і діти, які показували дійство.

IMG_20170413_105420

весна іде свято Великодня несе
пісня про писанку
Не я б"ю, верба б"є, за тиждень Великдень