Свято Пасхи

Свято Пасхи в садочку «Попелюшка»

І знову  в ДНЗ№10 «Попелюшка» лунають Великодні передзвони. З нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Господнього старшою  групою № 12 «Сунички» було проведено свято до Великодня «Великодня казочка»,  в якій вихователі групи разом з музичним керівником спробували передати частинку традицій святкування свята Пасхи у формі казки. А також завдячуючи батькам групи,  які допомогли в організації даного свята реалізувалися задуми вихователів.

Під час свята були використані  різні види діяльності: вірші про весну і її дарунки,  ніжний танець у виконанні вихованок групи, також герої казки відвідали український ярмарок, де хлопчики і дівчатка танцювали запальний парний танок. Було вдало використано під час ярмарку відеоролик про традиції випікання пасок. Цікава казочка «Великодня писанка»,  яку розіграли діти разом за участю педагогів нашого закладу. Незабутніми  були на святі  веселі ігри, в яких діти познайомилися з давніми народними традиціями святкування Пасхи.

20180405_10255520180405_10354320180405_10245720180405_102032

запальні танці на ярмарку
Дід  і Баба на ярмарок збираються
Дід і Баба на ярмарок збираються