«Світле свято Великодня»

Світлий Великдень – це християнське свято, яке присвячене Воскресінню Христову. Це свято вважається одним із самих древніх і важливих для людей. Святкування Великодня – найбільше і радісна подія для всіх людей, як католиків, так і православних. Він знаменує собою любов до життя, перемогу над смертю і надію на вічне існування.
Напередодні світлого свята Великодня у нашому закладі для дітей переселенців  проводилися тематичні заняття під час яких діти малювали та аплікували великодні яйця, спільно з батьками вихованців садочка була проведено майстер-клас писанкарства. У холі закладу організована виставка Великодніх малюнків.
На підведення підсумків Великоднього тижня, напередодні, для всіх сімей, які зараз проживають у ЗДО №10 було приготовлено з допомогою ДНЗ №27,ДНЗ №30, ДНЗ №38 та ДНЗ №52 великодні кошики. А у Великодню неділю був організований святковий стіл  для переселенців.
Основна мета даної роботи  поділитися родинним теплом з тими, хто цього потребує.