Спортивна розвага “Зима-Чарівниця”

️Зима – чудова пора для веселощів на свіжому повітрі, особливо для дітей. Тому у нашому закладі сьогодні відбулась цікава розвага “Зима-Чарівниця” Діти завдяки своїм санчатам, лопатам, сніголіпам, дуже цікаво і весело провели час!

Діти з інструктором з фізкультури М.Д.Забірко виконали руханку “Танці-зігріванці”, провели цікавий марафон “Парад санчат”. Після чого було проведено цікаві змагання між по середніми групами №4, №10, №11 в таких естафетах: “Хто швидше на санчатах”, “Перенеси сніжку на лопаті”, “Зліпи сніжку та збий кеглю”. На завершення діти пограли в рухливу гру “Сніжки граємо охоче”.

Сьогоднішня розвага урізноманітнила прогулянку дітей взимку та дуже їх розважила. А головне – зимова гра точно залишиться приємним зимовим спогадом .