Про конкурс “Кращий майданчик -2016 року”

група №11
група №11 Дзвіночки
Група №1 Веселка
група №4 Сонечко

«Кращий майданчик – 2016 року»

Буковинці вирізняються особливим ставлення до власної садиби, а зокрема  до свого подвір’я. Завжди  намагаються тримати його в чистоті. Оздоблювати приємними оку осередками: штучне озерці, фонтан, кумедні фігурки казкових героїв, кринички, возики тощо. Особливо це позитивно і радісно сприймають діти. Адже, для їх руху і розвитку необхідно, щоб на майданчику чи подвір’ї  були гірки, пісочниці, драбини та дуги…

З метою  покращення  прогулянкових майданчиків в ДНЗ №10 «Попелюшка» відбувся конкурс «Кращий майданчик – 2016 року». Учасниками конкурсу були батьки дітей що відвідують ДНЗ. Саме в цьому конкурсі, батьки мали змогу продемонструвати власну фантазію та уяву. Створити на майданчику  світ дитинства та розваг; внести яскравість та кольори на територію дерев і кущів. Батьки семи груп взяли участь в конкурсі. Тепер на майданчиках можна зустріти: сонечко, гусінь, жирафу,  міньйонів, слона, смішаріків, свинку Пепе, Лунтіка. Також поповнився «гараж» новим автомобілем на майданчику групи №5 та з’явився світлофор, для закріплення знань з дорожнього руху. Незабули учасника і про естетичний бік майданчиків. Створили нові клумби з квітами, деякі групи оформили клумбу у вигляді жабки, чашечки та кошика.

Підбили підсумки конкурсу працівники та батьки садочка в День самоврядування. Одноголосно було визнано найкращим «Майданчик – 2016 року» – майданчик молодшої групи №11 «Дзвіночок», переможці отримали грамоту та цінний подарунок.

Комісії – батькам так сподобалися оновлені майданчики, що було вирішено продовжити конкурс навесні, щоб батьки з усіх груп мали змогу взяти участь в прикрашанні та оздоблюванні території закладу.