Осінні ранки в ЗДО №10 “Попелюшка”

Золота осінь – найкрасивіша і наймальовничіша пора року. Не можна не захоплювати тією красою, яку нам дарує вона.

У чарівні, останні дні листопада в дитячому садку №10 «Попелюшка» відбулися осінні свята. Гарно прикрашена музична зала чекала своїх маленьких артистів, щоб показати казкове дійство. Для дітей свята – це справжнє море веселощів і необмеженого щастя.

Для кожної групи музичні керівники підготували сценарії свят, до яких увійшли яскраві пісні, запальні танці. Діти зустрічали казкових персонажів: білочку, лисичку, їжачка, грибочків, чарівну барвисту Осінь…Ці свята широко розкривають кожну дитину, дають змогу показати, які наші вихованці обдаровані та всебічно розвинені.

І хоч осінь і називають “сумовитою порою”, проте, хто як не діти найбільше радіють яскравому різноколірному листю, опалому з дерев і дощику, після якого можна вдосталь набігатися в гумових чоботях. Саме тому осінні свята в дошкільному закладі – одні з найбільш улюблених у дітей.

Усі присутні отримали насолоду від святкових ранків і задоволення від виступів маленьких акторів. Наприкінці свята щедра Осінь свіх діток пригощала  своїми дарами.