«Ми – за чисте довкілля»

Чистота нашої планети – у наших руках! Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини. Ось і закінчились холодні зимові дні. Настала весна – пора пробудження й оновлення природи. Усе розквітає та набуває нового вигляду. Навесні найбільше хочеться вірити в найкраще, адже під променями яскравого сонечка прокидаються найсвітліші людські бажання. Щодня милуючись красою, яку дарує нам природа, ми не маємо права забувати віддячувати їй своїми вчинками: взяти в руки граблі і лопати, очистити наш дім, зберегти його життєдайну силу та неповторність для себе і нащадків

Екотолоки у ЗДО №10 «Попелюшка» для колективу працівників з батьками вихованців вже стали традицією. Цього разу наводили лад на території закладу долучились і пересиленці, які тимчасово в нас проживають. Люди прибирали сміття, сухі гілки дерев, впорядкували територію навчального закладу і прилеглу до нього територію, побілили вапном дерева та бордюри, провели ремонт пошкоджених під час зимового періоду навісів, лавок, підрізали та обкопали кущі, перекопали квітники, висівали насіння багаторічних квітів, висадили на клумбах кущі. Сміх та веселі жарти наповнюють подвір’я дитячого садка і вже все довкола засяяло чистотою.

Такі заходи є дуже важливими для переселенців, адже дають можливість познайомитися з новими людьми і долучитися до життя міста, відчути себе невід’ємною частиною спільноти.  Також командна робота не лише приносить користь місту, але і допомагає позбутися зайвих думок, та адаптує до мирного та безпечного життя.

Всі хто долучився до екотолоки були нагороджені невеличкими, приємними подарунками.

Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини. Чистота нашої землі – у наших руках, а чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *