«Крим – колиска українського сонця»

На виконання листа №01-31/1874 від 29.09.2022 року у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №10 «Попелюшка» комбінованого типу 26 лютого 2023 року відбулися заходи приурочені 9 річниці подій в Криму.

Педагоги приєдналися до вшанування Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим. Переглянули фільм «Крим: як це було». Після перегляду фільму долучилися до дискусійної бесіди «Історія без міфів» обговоривши  події коли в мирний час одна держава окупувала і анексувала частину території іншої незалежної держави, тим самим порушивши всі існуючі міжнародні та міжурядові угоди (зокрема і Будапештський меморандум 1994 року).

Вихователі старших груп Ірина Сергіївна  Проданчук, Любов Петрівна Любера, Наталя Сергіївна Бондаренко провели різні форми роботи з дошкільниками на підтримку територіальної цілісності України: бесіди  «Крим – це Україна»,  «Україна, одна й нероздільна».  Тематичні заняття «Україна єдина»,  «Крим – це Україна». Під час дидактичних ігор малята складали пазли України цілої та нероздільної, вчилися називати міста нашої держави.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *